Akce a události

TRYO BRNO – 21.10.2021 v 19:37

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TRYO BRNO – 21.10.2021 v 19:37 -

Koncert k debutovému album Sustainable gardening (Kabinet Records). Brněnská „kytarovka“ propojuje světy psychedelie, indie a shoegaze.

SLAM POET RY 30.9. – čtvrtek v 19:37

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SLAM POET RY 30.9. – čtvrtek v 19:37 -

Večer s autorskými vystoupeními na pomezí poezie, divadla a stand-up comedy! S diváckým bodováním.
Vystoupí např. i mistr ČR Anatol Svahilec a další…

Ve čtvrtek se můžeme konečně legálně potkat v DADA CLUBu! Platí mimosezónní provozní doba od 17hodin! + Bude aktuálně upravena VÁNOČNÍMI NALEJVACÍMI ČASY! To prozatím znamená, že s námi můžete každou ADVENTní neděli počítat vždy od 17 hodin v DADA! Zatím se dařte!

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ve čtvrtek se můžeme konečně legálně potkat v DADA CLUBu! Platí mimosezónní provozní doba od 17hodin! + Bude aktuálně upravena VÁNOČNÍMI NALEJVACÍMI ČASY! To prozatím znamená, že s námi můžete každou ADVENTní neděli počítat vždy od 17 hodin v DADA! Zatím se dařte! -

Dočasná úprava nalejvacích časů v DADA: ÚTERÝ, PÁTEK a SOBOTA od 15:00 do 20:00! DADA se bude snažit i nadále reagovat na náhlé a mnohdy nepochopitelné změny a příkazy vztahující se přímo k našemu provozu, v rámci svých možností! Zachovejte nám prosím přízeň! Zatím se dařte! K-DADA+col..!

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dočasná úprava nalejvacích časů v DADA: ÚTERÝ, PÁTEK a SOBOTA od 15:00 do 20:00! DADA se bude snažit i nadále reagovat na náhlé a mnohdy nepochopitelné změny a příkazy vztahující se přímo k našemu provozu, v rámci svých možností! Zachovejte nám prosím přízeň! Zatím se dařte! K-DADA+col..! -

Přistupujte proto prosím k celému problému zodpovědně a přicházejte do DADA CLUBu včas, ať můžeme společně do 20:00 stihnout Váš nálevní plán-předsevzetí, i s ohledem na dodržení pitného režimu! Věřím, že spolu to zvládneme!
Váš K-DADA+col..!

PAUL BATTO – KONCERT = ZRUŠENO! Vzhledem k současným omezením a i ke středečním očekávaným změnám – „NOUZOVÝ STAV“, DADA CLUB ruší kulturo-milné aktivity! Děkujeme za pochopení a dařte se!

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PAUL BATTO – KONCERT = ZRUŠENO! Vzhledem k současným omezením a i ke středečním očekávaným změnám – „NOUZOVÝ STAV“, DADA CLUB ruší kulturo-milné aktivity! Děkujeme za pochopení a dařte se! -

DADA miniFEST 2020 – 7. ročník neproběhl z několika důvodů, které zapříčinil covid-19!

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DADA miniFEST 2020 – 7. ročník neproběhl z několika důvodů, které zapříčinil covid-19! -

Nás samotné to mrzí a nezbývá než doufat, že v příštím roce 2021 covid – 19 i partička, která stojí v čele tohoto státu s panem premiérem a tento problém „řeší“, bude již pryč… A DADA miniFEST – 8.ročník se prvou zářijovou sobotu uskuteční!
DADA CLUB Kasper+col. Vám všem děkuje za projevenou přízeň, dařte se! :))

BACHA..! ZEŠTÍHLENÍ NALEJVACÍCH ČASŮ..!

- Komentáře nejsou povolené u textu s názvem BACHA..! ZEŠTÍHLENÍ NALEJVACÍCH ČASŮ..! -

Z PROVOZNĚ-TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE PO TŘI, PO SOBĚ JDOUCÍ, ÚTERKY ZAVŘENO! (A to mimo běžnou zimní provozní dobu)
25.2. – ZAVŘENO /to budu akorát mimo DADA…
3.3. – ZAVŘENO /nebudu tam, zkuste to prosím jindy…
10.3. – ZAVŘENO /málem to už vypadalo, že konečně již ano, ale ještě asi přece jen úplně ne…

Stránky:12345»
Ukaž mapuSkryj mapu